HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji Montair

Szafy klimatyzacji precyzyjnej MONTAIR zaliczają się do najbardziej efektywnych i wydajnych urządzeń dostępnych na rynku w tej klasie produktowej. Urządzenia klimatyzacyjne MONTAIR znajdują swoje zastosowanie w pomieszczeniach z nowoczesnym zapleczem technologicznym jak serwerownie, sterownie czy centra zarządzania danymi. Szafy klimatyzacji precyzyjnej pozwalają utrzymywać temperaturę i wilgotność w budynku na stabilnym poziomie w obliczu nadmiernych ilości ciepła generowanego przez sprzęt technologiczny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy pełnowymiarowy serwis MONTAIR w oparciu o dużą wiedzę i doświadczenie w obsłudze urządzeń klimatyzacji precyzyjnej. W ramach usług serwisowych MONTAIR dokonujemy kompleksowych przeglądów technicznych, regulacji i pomiarów urządzeń, usuwamy awarie, jak również sporządzamy profesjonalne ekspertyzy.Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze rozwiązań technologicznych dopasowanych do określonego budynku i potrzeb jego użytkowników. Doskonale orientujemy się w najnowszych sprzętach klimatyzacyjnych różnych producentów. W naszej ofercie znajduje się także serwis klimatyzacji Samsung, Emerson, LG i Fujitsu.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza: