HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji Climaventa

Firma CLIMAVENETA zajmuje wysokie miejsce wśród największych europejskich dostawców sprzętu klimatyzacyjnego. Wizytówką firmy jest niewątpliwie wysoka jakość produkowanych urządzeń, jak również niezawodność w ich działaniu. W ich ofercie wymienia się między innymi agregaty chłodzone powietrzem, pełną gamę klimakonwektorów ściennych czy też energooszczędnych agregatów.

 

 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zapewniamy kompleksowy serwis Climaventa w ramach którego gwarantujemy fachową diagnostykę, jak również profesjonalne doradztwo w zakresie eksploatacji urządzeń w budynku. Żadnego pytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi i na bieżąco reagujemy na potrzeby klientów. Ponadto dotrzymujemy ustalonych terminów oraz zapewniamy konkurencyjne ceny.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza: