HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji

Świadczymy usługi w zakresie Serwisu urządzeń i instalacji HVAC od najmniejszych urządzeń typu Split, Multi Split, poprzez Systemy VRV, VRF, Rooftopy chillery, Dry Coolery

Uzupełnieniem oferty jest obsługa klimatyzacji precyzyjnej stosowanej w pomieszczeniach technicznych jak serwerownie, pomieszczenia Data Center, rozdzielnie elektryczne. Obsługujemy urządzenia takich producentów jak HIROSS, STULZ, Climaveneta, Carrier, Montair, BlueBox i innych.

Do serwisowanych urządzeń zapewniamy specjalistyczne komputerowe programy diagnostyczne, które pozwalają na pełną weryfikację stanu systemu i diagnozę uszkodzenia. Posiadamy Autoryzację firmy Daikin, Fujitsu, Montair, Samsung, Clint, York, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, LG. Obsługujemy urządzenia takich producentów jak LENNOX, CARRIER, TRANE, Climaveneta, Aermec, Emerson i innych.

Serwis klimatyzacji precyzyjnej

Klimatyzacja precyzyjna jest bardzo wymagająca i odpowiada za szereg czynników w tym m.in. zapewnienie odpowiedniej temperatury, wilgotności czy też przepływu powietrza w budynku. Wszystko po to, aby uchronić często bardzo drogie urządzenia znajdujące się w pomieszczeniach w których została zamontowana. Do jej sprawnego działania niezbędne jest przeprowadzanie systematycznych przeglądów, a przynajmniej sezonowych.

Serwis klimatyzacji precyzyjnej jaki zapewniamy zapewnia zarówno kontrolę poprawnego działania urządzania, jak również wykrywanie wszelkich nieprawidłowości, jakie mogą przyczynić się do powstania niepożądanych i często kosztownych w naprawie awarii.

Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży usługach takich jak serwis klimatyzacji precyzyjnej gwarantujemy fachowe doradztwo, a w przypadku powstania usterek fachową diagnostykę, a następnie kompleksowe naprawy. Realizowaliśmy prace w budynkach użytku publicznego, biurach i restauracjach. Mamy doświadczenie w montażu, obsłudze i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych różnych producentów, takich jak Emerson, Fujitsu, LG i Samsung.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza: