...

HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji

HVAC FM

Świadczymy usługi w zakresie Serwisu urządzeń i instalacji HVAC od najmniejszych urządzeń typu Split, Multi Split, poprzez Systemy VRV, VRF, Rooftopy chillery, Dry Coolery

Uzupełnieniem oferty jest obsługa klimatyzacji preryjnej stosowanej w pomieszczenia Technicznych jak serwerownie, pomieszczenia Data Center, rozdzielnie elektryczne. Obsługujemy urządzenia takich producentów jak HIROSS, STULZ, Climaveneta, Carrier, Montair, BlueBox i innych

Do serwisowanych urządzeń zapewniamy specjalistyczne komputerowe programy diagnostyczne, które pozwalają na pełną weryfikację stanu systemu i diagnozę uszkodzenia. Posiadamy Autoryzację firmy Daikin, Fujitsu, Montair, Samsung, Clint, York, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, LG. Obsługujemy urządzenia takich producentów jak LENNOX, CARRIER, TRANE, Climaveneta, Aermec i innych.

Serwis klimatyzacji precyzyjnej

Klimatyzacja precyzyjna jest bardzo wymagająca i odpowiada za szereg czynników w tym m.in. zapewnienie odpowiedniej temperatury, wilgotności czy też przepływu powietrza. Wszystko po to, aby uchronić często bardzo drogie urządzenia znajdujące się w pomieszczeniach w których została zamontowana. Do jej sprawnego działania niezbędne jest przeprowadzanie systematycznych przeglądów, a przynajmniej sezonowych.

Serwis klimatyzacji precyzyjnej jaki zapewniamy zapewnia zarówno kontrolę poprawnego działania urządzania, jak również wykrywanie wszelkich nieprawidłowości, jakie mogą przyczynić się do powstania niepożądanych i często kosztownych w naprawie awarii.

Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży usługach takich jak serwis klimatyzacji precyzyjnej gwarantujemy fachowe doradztwo, a w przypadku powstania usterek fachową diagnostykę, a następnie kompleksowe naprawy.

Serwis klimatyzacji LENNOX

Amerykańska firma LENNOX to jedna z wiodących marek na światowym rynku urządzeń HVAC, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych o uniwersalnym zastosowaniu.

Klimatyzatory LENNOX to idealne rozwiązanie dla domu czy biura, jak również obiektów przemysłowych. Urządzenia klimatyzacyjne LENNOX to wysoka funkcjonalność i wydajność, łatwość w obsłudze, możliwość personalizacji, a to wszystko w przystępnej cenie.

Jako specjaliści z branży HVAC staramy się zapewnić najwyższą jakość usług serwisowych, dlatego w naszej ofercie znajduje się serwis klimatyzacji LENNOX. Nasi fachowcy przeprowadzają szczegółowe analizy stanu technicznego oraz diagnozę usterek systemów klimatyzacji LENNOX, a także dokonują ich konserwacji i optymalizacji.

Serwis klimatyzacji Emerson

Firma EMERSON jest globalnym liderem na rynku, który znany jest między innymi z opracowywania innowacyjnych systemów HVAC. Nie bez znaczenia pozostaje także ich wyznaczanie standardów wydajności poprzez inwestycje w nowoczesne technologie mające znaczący wpływ na jakość użytkowania produkowanych przez nich urządzeń. To znacząco wpływa na optymalizację procesów zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia z wykorzystaniem najlepszych rozwiązań wśród producentów, instalatorów czy właścicieli budynków.

Serwis klimatyzacji Emerson to jedna z naszych specjalizacji. Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy fachowe doradztwo, diagnostykę usterek oraz ich terminowe naprawy.

Serwis DAIKIN

Japońska firma DAIKIN to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych marek wśród producentów systemów klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji na całym świecie. Urządzenia DAIKIN charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nieprzeciętną wydajnością , niskim zużyciem energii i niezawodnością, która pozwala na bezawaryjną pracę urządzeń HVAC w każdych warunkach. Szeroka gama produktowa firmy DAIKIN pozwala dostosować parametry techniczne klimatyzatorów czy pomp ciepła do indywidualnych potrzeb Klienta.

W ramach naszych usług serwisowych oferujemy profesjonalny serwis DAIKIN w szerokim zakresie, począwszy od projektu instalacji, montażu, usprawniania i czyszczenia urządzeń, aż po kompleksowe naprawy i usuwanie usterek.

Serwis Climaventa

Firma CLIMAVENETA zajmuje wysokie miejsce wśród największych europejskich dostawców sprzętu klimatyzacyjnego. Wizytówką firmy jest niewątpliwie wysoka jakość produkowanych urządzeń, jak również niezawodność w ich działaniu. W ich ofercie wymienia się między innymi agregaty chłodzone powietrzem, pełną gamę klimakonwektorów ściennych czy też energooszczędnych agregatów.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zapewniamy kompleksowy serwis Climaventa w ramach którego gwarantujemy fachową diagnostykę, jak również profesjonalne doradztwo w zakresie eksploatacji urządzeń. Żadnego pytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi i na bieżąco reagujemy na potrzeby klientów. Ponadto dotrzymujemy ustalonych terminów oraz zapewniamy konkurencyjne ceny.

Serwis agregatów CLINT

Marka CLINT przynależąca do międzynarodowego holdingu G.I. może pochwalić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wysokojakościowych systemów klimatyzacji i chłodniczych, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w segmencie prywatnym, jak i biznesowym. Jednymi z wiodących produktów marki CLINT są klimakonwektory, agregaty wody lodowej oraz agregaty skraplające, które pozwalają uzyskać optymalną temperaturę i jakość powietrza w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze urządzeń HVAC świadczymy kompleksowy serwis agregatów CLINT cieszących się ogromną popularnością na polskim rynku. Oferujemy regularną współpracę, w ramach której zobowiązujemy się do instalacji agregatów CLINT, okresowych przeglądów technicznych, usuwania awarii czy dostarczania części zamiennych.

Serwis Aermec

Firma Aermec wywodzi się z elitarnego grona przedsiębiorstw, którzy oferują produkty, usługi i ekologiczne rozwiązania, które bardzo dobrze wpisują się w potrzeby globalnego rynku. Firma oprócz nieustannego dążenia do poprawy jakości proponowanych produktów stawia także na jak najmniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne. Nie bez znaczenia więc kolorem marki jest zieleń. Oferowane przez nią klimatyzatory charakteryzują się energooszczędnością, jak również wyjątkową dbałością o każdy szczegół.

W naszej ofercie wyróżniamy serwis Aermec w ramach którego zapewniamy kompleksową obsługę serwisową – od diagnostyki, po wszelkiego rodzaju naprawy. Gwarantujemy także fachowe przeglądy, jak również działania wspierające żywotność urządzeń i optymalizację ich działania.

Serwis MONTAIR

Szafy klimatyzacji precyzyjnej MONTAIR zaliczają się do najbardziej efektywnych i wydajnych urządzeń dostępnych na rynku w tej klasie produktowej. Urządzenia klimatyzacyjne MONTAIR znajdują swoje zastosowanie w pomieszczeniach z nowoczesnym zapleczem technologicznym jak serwerownie, sterownie czy centra zarządzania danymi. Szafy klimatyzacji precyzyjnej pozwalają utrzymywać temperaturę i wilgotność na stabilnym poziomie w obliczu nadmiernych ilości ciepła generowanego przez sprzęt technologiczny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy pełnowymiarowy serwis MONTAIR w oparciu o dużą wiedzę i doświadczenie w obsłudze urządzeń klimatyzacji precyzyjnej. W ramach usług serwisowych MONTAIR dokonujemy kompleksowych przeglądów technicznych, regulacji i pomiarów urządzeń, usuwamy awarie, jak również sporządzamy profesjonalne ekspertyzy.

Serwis Hiross

Marka Hiross stanowi część międzynarodowego koncernu Parker Hannifin Corporation, który powszechnie uznaje się za lidera w branży technologii napędów i sterowań. Firma Parker buduje coraz lepszą pozycję na rynku urządzeń HVAC, oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

Urządzenia Hiross to przede wszystkim innowacyjne osuszacze sprężonego powietrza: osuszacze adsorpcyjne czy chłodnicze, ale również cały szereg rozwiązań klimatyzacyjnych.

W trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy kompleksowy serwis Hiross, w ramach którego prowadzimy profesjonalne usługi w zakresie projektowania instalacji, montażu i optymalizacji urządzeń, jak również usuwania awarii i usterek technicznych.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.