HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji Daikin

Japońska firma DAIKIN to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych marek wśród producentów systemów klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji na całym świecie. Urządzenia DAIKIN charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nieprzeciętną wydajnością , niskim zużyciem energii i niezawodnością, która pozwala na bezawaryjną pracę urządzeń HVAC w każdych warunkach. Szeroka gama produktowa firmy DAIKIN pozwala dostosować parametry techniczne klimatyzatorów czy pomp ciepła do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

 

W ramach naszych usług serwisowych oferujemy profesjonalny serwis DAIKIN w szerokim zakresie, począwszy od projektu instalacji, montażu, usprawniania i precyzyjnego czyszczenia urządzeń w budynku, aż po kompleksowe naprawy i usuwanie usterek. W trakcie prac konwersacyjnych przestrzegamy zaleceń producenta. Dzięki dużemu doświadczeniu dobrze znamy wymogi techniczne polecanych w branży marek, w tym także Fujitsu, LG, Samsung i Emerson.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza: