HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Czyszczenie klimatyzacji i wentylacji

W naszej ofercie znajduje się profesjonalne czyszczenie wentylacji i klimatyzacji. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy sprawnie dokonują dezynfekcji kanałów wentylacyjnych i zajmują się konserwacją urządzeń. Dbamy o wysoki standard świadczonych usług, by zgłaszający się do nas klienci mieli pewność, że oddychają świeżym, wolnym od bakterii powietrzem. Zaufaj specjalistom i regularnie czyść swój system wentylacji i klimatyzacji w dobrej cenie.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Oferujemy usługi czyszczenia kanałów wentylacyjnych urządzeniami z usługą kontroli ich stanu za pomocą kamer. Zapewniamy profesjonalną dezynfekcję i odgrzybianie poprzez zastosowanie odczynników z jonami srebra i preparatami przeciwko patogenom oraz wisusom w tym COVID. Stosowane przez nas środki wykazują dużą skuteczność. Posiadamy maszyny i doświadczenie w profesjonalnym utrzymaniu czystości okapów i systemów tłuszczowych w restauracjach, kuchniach i pomieszczeniach zaplecza kuchennego. Obsługujemy klientów z różnych branż. Wszystkie usługi są rejestrowane i dokumentowane w postaci zdjęć i raportów.
Współpracę rozpoczynamy od zapoznania się ze stanem systemu, w razie potrzeby oferujemy naprawę i wymianę niesprawnych części. Profesjonalne czyszczenie wentylacji i klimatyzacji wymaga dobrej znajomości urządzeń i przestrzegania zaleceń producenta. Skontaktuj się z nami i zleć dezynfekcję kanałów wentylacyjnych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne i nowoczesne metody pracy. Pamiętaj, że stan Twojego systemu klimatyzacyjnego wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniach i zdrowie przebywających w nim osób.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza: