HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji Hiross

Marka Hiross stanowi część międzynarodowego koncernu Parker Hannifin Corporation, który powszechnie uznaje się za lidera w branży technologii napędów i sterowań. Firma Parker buduje coraz lepszą pozycję na rynku urządzeń HVAC, oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

 

 

Urządzenia Hiross to przede wszystkim innowacyjne osuszacze sprężonego powietrza: osuszacze adsorpcyjne czy chłodnicze, ale również cały szereg rozwiązań klimatyzacyjnych.

 

 

W trosce o zadowolenie naszych Klientów oferujemy kompleksowy serwis Hiross, w ramach którego prowadzimy profesjonalne usługi w zakresie projektowania instalacji, montażu i optymalizacji urządzeń, jak również usuwania awarii i usterek technicznych.Z nami zadbasz o odpowiednią temperaturę, wilgotność i czystość powietrza w pomieszczeniach. Oferujemy także serwis klimatyzacji LG, Fujitsu, Samsung i Emerson.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza: