...

HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis wentylacji

Obsługa wentylacji, Rooftopów i nie tylko

Zapewniamy obsługę Central Wentylacyjnych, Rooftopów, systemów napowietrzania i instalacji oddymiania. Naszym Klientom zapewniamy wykonanie pomiarów przepływu powietrza, kontrolę jakości powietrza, regulacji sieci kanałów wentylacyjnych wraz z ich czyszczeniem. Obsługujemy urządzenia typu rooftop z palnikami gazowymi dla których wykonujemy pomiar analizy spalin.

Nasi fachowcy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w branży HVAC, które pozwalają na przeprowadzenie szczegółowej oceny stanu technicznego systemu wentylacji. Podczas rutynowych przeglądów technicznych wykonujemy niezbędne pomiary i regulacja wentylacji, na które składają się pomiary przepływu powietrza, kontrola jakości powietrza, regulacja kanałów wentylacyjnych oraz ich kompleksowe czyszczenie, a wszystko w oparciu o najnowocześniejszą technologię.

Serwis central wentylacyjnych typu Rooftop TRANE

Centrale wentylacyjne typu rooftop to urządzenia w formie kompaktowej, które instaluje się na dachach obiektów wielkopowierzchniowych. Rooftopy łączą w sobie funkcje systemów ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, przez co są samowystarczalne.

Założona blisko sto lat temu amerykańska firma TRANE Technologies Inc jest jednym z liderów na rynku systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym przyjaznych dla środowiska klimatyzatorów dachowych. Nowoczesne rozwiązania TRANE dla rooftopów w postaci wentylatorów z napędem bezpośrednim czy zintegrowanego interfejsu komunikacyjnego pozwalają na maksymalną wydajność energetyczną rooftopów TRANE przy jednoczesnym komforcie obsługi urządzenia.

Serwis Rooftop TRANE to pełen zakres usług serwisowych pozwalających zachować pełną funkcjonalność rooftopów TRANE, dlatego zajmujemy się projektem, instalacją i integracją klimatyzatorów dachowych, jak również czyszczeniem urządzeń i kanałów wentylacyjnych.

Serwis central wentylacyjnych typu rooftop York

York INTERNATIONAL to firma z wieloletnimi tradycjami i od dawna należy do prestiżowego grona jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Znana jest z dostarczania wysokiej klasy urządzeń, w tym m.in. klimakonwektorów, energooszczędnych agregatów wody ledowej oraz rooftopów.

Serwis rooftop York w naszej ofercie jest już od bardzo dawna, stąd też możemy powiedzieć, że posiadamy zarówno bogatą wiedzę związaną z wszelkimi ich naprawami, jak i utrzymaniem w dobrym stanie technicznym. Gwarantujemy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia, fachowe wsparcie oraz terminowe przeprowadzenie wszystkich oferowanych usług serwisowych.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.