HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji Emerson

Firma EMERSON jest globalnym liderem na rynku, który znany jest między innymi z opracowywania innowacyjnych systemów HVAC. Nie bez znaczenia pozostaje także ich wyznaczanie standardów wydajności poprzez inwestycje w nowoczesne technologie mające znaczący wpływ na jakość użytkowania produkowanych przez nich urządzeń. To znacząco wpływa na optymalizację procesów zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia z wykorzystaniem najlepszych rozwiązań wśród producentów, instalatorów czy właścicieli budynków.

 

 

Serwis klimatyzacji Emerson to jedna z naszych specjalizacji. Zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy fachowe doradztwo, diagnostykę usterek oraz ich terminowe naprawy. Naszym priorytetem jest zapewnianie komfortu i bezpieczeństwa użytkownikom pomieszczeń. Podejmiemy się prac w budynku przemysłowym, obiekcie biurowym, sklepie lub magazynie.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza: