...

HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis

HVAC FM

Prowadzimy serwis agregatów chłodniczych Carrier oraz agregatów wody lodowej od producenta Lennox. Zajmujemy się także naprawą kotłów Brotje i Viessmann oraz pomp ciepła Bosch. Zapewniamy profesjonalną obsługę urządzeń i systemów wentylacji, klimatyzacji, nawilżania i chłodzenia. W przypadku wystąpienia stanów alarmowych gwarantujemy natychmiastowe usunięcie uszkodzenia. 

Posiadamy certyfikaty autoryzacji wiodących producentów urządzeń, m.in. Carrier, Viessmann i Bosch oraz odpowiednie uprawnienia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku eksploatacji i dozoru.

Serwis kotłów Brotje i Viessmann

W zakres naszych usług wchodzi serwis kotłów Brotje oraz Viessmann. Zajmujemy się naprawą i diagnozą awarii gazowych i olejowych kotłów. Realizujemy także chemiczne czyszczenie instalacji oraz wymienników ciepła w piecach kondensacyjnych. Wykonujemy konfigurację elektrycznych sterowników kotłowni. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie zmniejszenia wydatków na energię. Doskonale wiemy, że naprawy kotłów wymagają indywidualnego podejścia, dlatego przed rozpoczęciem prac dokładnie analizujemy możliwe przyczyny wystąpienia awarii. 

Lennox serwis – dlaczego warto nam zaufać?

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które umożliwiają wczesne wykrycie usterki w instalacji. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem i należytą ostrożnością. Wymieniamy uszkodzone części w pompach ciepła, naprawiamy układy sterowania w kotłach i czyścimy kluczowe komponenty systemu w agregatach wody lodowej Lennox. Po przeprowadzeniu serwisu wykonamy testy, aby upewnić się, że wszystkie komponenty działają prawidłowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzgodnienia szczegółów. Na życzenie klienta wykonamy wstępną kalkulację i przedstawimy harmonogram prac. 

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.