...

HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis

HVAC FM

Prowadzimy serwis agregatów chłodniczych Carrier oraz agregatów wody lodowej od producenta Lennox.  Zajmujemy się także naprawą kotłów Brotje i Viessmann. oraz pomp ciepła BoschZapewniamy profesjonalną obsługę urządzeń i systemów wentylacji, klimatyzacji, nawilżania i chłodzenia. W przypadku wystąpienia stanów alarmowych gwarantujemy natychmiastowe usunięcie uszkodzenia. 

Posiadamy certyfikaty autoryzacji wiodących producentów urządzeń, m.in. Carrier, Viessmann i Bosch oraz odpowiednie uprawnienia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku eksploatacji i dozoru.

Serwis kotłów Brotje i Viessmann

W zakres naszych usług wchodzi serwis kotłów Brotje oraz Viessmann. Zajmujemy się naprawą i diagnozą awarii gazowych i olejowych kotłów. Realizujemy także chemiczne czyszczenie instalacji oraz wymienników ciepła w piecach kondensacyjnych. Wykonujemy konfigurację elektrycznych sterowników kotłowni. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie zmniejszenia wydatków na energię. Doskonale wiemy, że naprawy kotłów wymagają indywidualnego podejścia, dlatego przed rozpoczęciem prac dokładnie analizujemy możliwe przyczyny wystąpienia awarii. 

Serwis pomp ciepła

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które umożliwiają wczesne wykrycie usterki w instalacji. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem i należytą ostrożnością. Wymieniamy uszkodzone części w pompach ciepła, naprawiamy układy sterowania w kotłach i czyścimy kluczowe komponenty systemu w agregatach wody lodowej Lennox. Po przeprowadzeniu serwisu wykonamy testy, aby upewnić się, że wszystkie komponenty działają prawidłowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzgodnienia szczegółów. Na życzenie klienta wykonamy wstępną kalkulację i przedstawimy harmonogram prac. 

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.