...

HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji Lennox

Amerykańska firma LENNOX to jedna z wiodących marek na światowym rynku urządzeń HVAC, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych o uniwersalnym zastosowaniu.

 

 

Klimatyzatory LENNOX to idealne rozwiązanie dla domu czy biura, jak również obiektów przemysłowych. Urządzenia klimatyzacyjne LENNOX to wysoka funkcjonalność i wydajność, łatwość w obsłudze, możliwość personalizacji, a to wszystko w przystępnej cenie. Sprawdzą się zarówno w budynku o dużym, jak i małym metrażu.

 

 

Jako specjaliści z branży HVAC staramy się zapewnić najwyższą jakość usług serwisowych, dlatego w naszej ofercie znajduje się serwis klimatyzacji LENNOX. Nasi fachowcy przeprowadzają precyzyjne szczegółowe analizy stanu technicznego oraz diagnozę usterek systemów klimatyzacji LENNOX, a także dokonują ich konserwacji i optymalizacji.

Sprawdź pozostałe marki

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.