...

HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

O Firmie

Bez tytułu (1920×1280 px)
Bez tytułu (1920×1280 px)

O Nas

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę HVAC FM, zajmującą się obsługą technicznych instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

Od 2019 roku profesjonalnie świadczymy usługi serwisowe urządzeń oraz instalacji HVAC.

Dzięki  wieloletniemu  doświadczeniu, które zdobyliśmy  w branży klimatyzacji i wentylacji,  zaangażowaliśmy się w realizacje wielokrotnie bardzo skomplikowanych projektów serwisowych.

Dużą uwagę przywiązujemy do stałego podnoszenie jakości oferowanych usług jak i kwalifikacji personelu technicznego, co pozwala nam  stale umacniać naszą pozycję  na rynku HVAC w efekcie czego jesteśmy rozpoznawalną marką w tej branży.

Potwierdzeniem  profesjonalizmu  wykonywanych przez firmę HVAC Service prac serwisowych jest fakt,  że zdobyliśmy  i wciąż zdobywamy uznanie naszych Klientów, wśród których znajdują się m.in. banki, uznane międzynarodowe i polskie przedsiębiorstwa, małe firmy prywatne, jak również instytucje państwowe, jednostki terytorialne skarbu państwa, oraz miejsca użyteczności publicznej, takie jak szpitale, biblioteki, teatry, itp.

Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, natomiast  ze względu na wciąż rosnące zainteresowanie serwisem urządzeń HVAC przez naszą firmę, na przestrzeni ostatnich lat, rozwinięta została sieć oddziałów m.in. w Gdańsku, Toruniu, Katowicach i Krakowie.

Jesteśmy w trakcie organizacji kolejnych oddziałów we Wrocławiu i Poznaniu.

Z każdą kolejną obsługą serwisową zdobywamy nowych, zadowolonych Klientów,  dlatego też będzie nam niezmiernie miło jeśli Państwo dołączą do tego grona i zechcą skorzystać z naszego profesjonalnego i kompleksowego serwisu.  

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.