...

HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji Clint

Marka CLINT przynależąca do międzynarodowego holdingu G.I. może pochwalić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wysokojakościowych systemów klimatyzacji i chłodniczych, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w segmencie prywatnym, jak i biznesowym. Cieszy się nie mniejszą popularnością w branży od producentów LG, Fujitsu, Emerson i Samsung. Jednymi z wiodących produktów marki CLINT są klimakonwektory, agregaty wody lodowej oraz agregaty skraplające, które pozwalają uzyskać optymalną temperaturę i jakość powietrza w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

 

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze urządzeń HVAC świadczymy kompleksowy serwis agregatów CLINT cieszących się ogromną popularnością na polskim rynku. Oferujemy regularną współpracę, w ramach której zobowiązujemy się do instalacji agregatów CLINT, okresowych przeglądów technicznych, usuwania awarii czy dostarczania części zamiennych dopasowanych do indywidualnej specyfikacji budynku.

Sprawdź pozostałe marki

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza:

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.