HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji Clint

Marka CLINT przynależąca do międzynarodowego holdingu G.I. może pochwalić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wysokojakościowych systemów klimatyzacji i chłodniczych, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w segmencie prywatnym, jak i biznesowym. Cieszy się nie mniejszą popularnością w branży od producentów LG, Fujitsu, Emerson i Samsung. Jednymi z wiodących produktów marki CLINT są klimakonwektory, agregaty wody lodowej oraz agregaty skraplające, które pozwalają uzyskać optymalną temperaturę i jakość powietrza w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

Kompleksowy serwis agregatów Clint

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze urządzeń HVAC świadczymy kompleksowy serwis agregatów CLINT cieszących się ogromną popularnością na polskim rynku. Oferujemy regularną współpracę, w ramach której zobowiązujemy się do instalacji agregatów CLINT, okresowych przeglądów technicznych, usuwania awarii czy dostarczania części zamiennych dopasowanych do indywidualnej specyfikacji budynku.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza: