HVAC FM

03-305 Warszawa

ul. Witkiewicza 14 LU1

Telefon:

+48 695108188

Email:

biuro@hvacfm.pl

+48 695108188

biuro@hvacfm.pl

Serwis klimatyzacji Aermec

Firma Aermec wywodzi się z elitarnego grona przedsiębiorstw, którzy oferują produkty, usługi i ekologiczne rozwiązania, które bardzo dobrze wpisują się w potrzeby globalnego rynku. Firma oprócz nieustannego dążenia do poprawy jakości proponowanych produktów stawia także na jak najmniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne. Nie bez znaczenia więc kolorem marki jest zieleń. Oferowane przez nią klimatyzatory charakteryzują się energooszczędnością, jak również wyjątkową dbałością o każdy szczegół.

Serwis urządzeń Aermec – kompleksowa obsługa i fachowe naprawy

W naszej ofercie wyróżniamy serwis Aermec w ramach którego zapewniamy kompleksową obsługę serwisową – od diagnostyki, po wszelkiego rodzaju naprawy. Gwarantujemy także fachowe przeglądy, jak również działania wspierające żywotność urządzeń i optymalizację ich działania.

Zadzwoń do nas

Zajmujemy się obsługą techniczną instalacji i urządzeń klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, nawilżania i chłodnictwa, a także systemów automatycznej regulacji z BMS.

+48 695108188

Projekt bez tytułu

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty produktowej bądź są Państwo zainteresowani wykonaniem przez nasza firmę inwestycji HVAC prosimy o skorzystanie z poniższego formularza: