Zapewniamy profesjonalny serwis nawilżaczy parowych, rezystancyjnych i ultradźwiękowych takich producentów jak NORDMANN, CONBEST, CONDAIR i innych.

W swojej ofercie posiadamy części eksploatacyjne jak i części zamienne. Na życzenie Klienta zaprojektujemy właściwą wielkość urządzenia do systemu wentylacyjnego z uruchomieniem i pomiarami.

Serwis nawilżaczy  NORDMANN

Firma NORDMANN Engineering już od blisko 40 lat zajmuje się produkcją innowacyjnych nawilżaczy powietrza. Flagowymi produktami szwajcarskiego przedsiębiorstwa są elektrodowe nawilżacze parowe, które na tle innych produktów z tej samej kategorii wyróżniają się niezawodnością, wysoką wydajnością i ponadczasową estetyką, a także obecnością nowatorskich rozwiązań technologicznych. 

Nawilżacze parowe NORDMANN wyposażone są bowiem w autorski system samooczyszczania cylindrów, jak również w tryb inteligentnego zarządzania jakością wody, która pozwala zredukować jej zużycie do minimum.

Serwis nawilżaczy  NORDMANN to jedne ze świadczonych przez nas usług w ramach których zapewniamy serwisowanie elektrodowych nawilżaczy z troską o każdy najmniejszy szczegół. W ramach usług serwisowych zapewniamy m.in. montaż części zamiennych oraz kompleksowe naprawy.

Nawilżacze Nordmann

Szwajcarska firma NORDMANN Engineering to synonim produkcji nawilżaczy parowych najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu w nich profesjonalnych i nowatorskich rozwiązań, szybko zyskała uznanie na całym świecie. W 1995 roku podczas Targów Interclima w Paryżu jej system samoczynnego czyszczenia cylindrów otrzymał prestiżową nagrodę. 

Nordmann nawilżacze wpisują się w rozwiązania firmy, które wyznaczają szlaki konkurencji zarówno pod względem niezawodności, jak i estetyki wykonania poszczególnych urządzeń. Wśród dostępnych warto wymienić chociażby: elektronowe nawilżacze parowe czy elektrodowe łaźnie parowe. Nawilżacze Nordmann dostępne są z różnymi napięciami roboczymi, jak również wydajnościami pary.

Części do nawilżaczy Nordmann

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo oryginalne i certyfikowane części do nawilżaczy Nordmann – od filtrów, po osłony filtra zbiornika wody, grzałki oraz części sterownika do nawilżania.

Firma NORDMANN Engineering dba o to, aby wszystkie proponowane przez nią rozwiązania charakteryzowały się najwyższą jakością, podobnie jak my. Wiemy, że kompleksowa obsługa, jak również szybkie działanie m.in. w dostarczaniu części, w tym właśnie zamienne części do nawilżaczy Nordmann jest niezbędna do tego, aby świadczyć usługi na światowym poziomie. Zależy nam na zaufaniu klientów, jak również możliwie jak najszybszym reagowaniu na ich potrzeby, stąd też żadnego pytania nie pozostawiamy bez odpowiedzi, a części dostarczamy w nienaruszonym stanie.